من یک فریلنسر هستم و برای ارائه خدمات آماده ام.

سلام رفیق!الیاس علیزاده هستم

طراح و برنامه نویس وب

تبلیغات PPC چیست؟

تبلیغات ppc

تبلیغات PPC مخفف Pay Per Click به معنای پرداخت هزینه به ازای هر کلیک است؛ به همین دلیل در ایران به نام” تبلیغات کلیکی" نیز شناخته می‌شود.
در این نوع تبلیغات، آگهی سایت شما بر روی موتورهای جستجو و سایت های پر بازدید ارائه می‌شود و با هر کلیک بر روی آگهی، فرد کلیک‌کننده به سایت شما هدایت می‌شود.
هزینه تبلیغات، تنها به ازای هر کلیک محاسبه می‌شود!

❇️ انواع تبلیغات PPC

تبلیغات بنری

در این روش، آگهی شما به صورت یک بنر گرافیکی (به صورت قرار دادن لینک در آن) در یک سایت پربازدید قرار داده می‌شود و با کلیک بر روی آن به سایت یا حتی اپلیکیشن شما هدایت خواهند شد و بدین ترتیب تبلیغات انجام می‌پذیرد.
تبلیغات بنری به دلیل ویژگی های گرافیکی و جذابیت بصری در جلب توجه مخاطبین موفقیت زیادی دارد.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی به نسبت تبلیغات بنری مقرون به صرفه‌تر است. در این روش لینک سایت شما توسط متن تبلیغاتی کوتاه، جهت معرفی کسب و کار شما در سایت های پرمخاطب قرار می‌گیرد.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

اگر شما دارای یک سایت پربازدید هستید، می‌توانید با قرار دادن تبلیغات PPC به صورت بنری و متنی برای وب سایت های دیگر و دریافت هزینه از آنها، کسب درآمد کنید.
هرچه سایت شما مخاطبان بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.شما برای تبلیغات کلیکی نیازی به ارتباط با مشتریان ندارید و آژانس های تبلیغاتی، واسط بین شما و مشتریان خواهند شد.
دنیپر، از تازه ترین خدمات شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا است که با ارائه بسته های مختلفی شما را در دنیای دیجیتال مارکتینگ از طریق تبلیغات کلیکی موبایل و وب، خدمات تولید محتوا و بازاریابی شبکه های اجتماعی یاری می‌کند.

با ما همراه باشید روزی ۱ مطلب مفید و آموزنده در این سایت

  • اشتراک :

نوشتن دیدگاه